Важные новости
«Запорожгаз» — плевать на всех и армейские методы.У Лондоні скасували конференцію на тему боротьби з екстремальною спекою…«Метінвест Політехніка» успішно підтвердила високу якість своїх навчальних програм: які…Вважався майже два роки зниклим безвісти: у Запорізькій області підтвердили…«Будинок весь хитало»: мешканці Космічного району Запоріжжя розповіли, як пережили…Системні помилки мобілізації: воєнкор пояснила, чому став можливим скандал зі…У Запоріжжі екологи зафіксували наслідки нічної атаки у двох районахМасована атака на Запоріжжя: 924 удари за минулу добу, є…Через обстріли КАБами пошкоджено приміщення закладу дошкільної освіти у …Ворог атакував дроном рятувальників, які ліквідовували наслідки ударів по Запоріжжю,…Захисники відбили 26 ворожих атак на Оріхівському та Гуляйпільському напрямках

Коня на о. Хортиця в Запоріжжі вбили о 5 ранку: поліція прокоментувала подію


Сьогодні вранці, 11 березня, водії, що рухалися через острів Хортиця в бік лівого берегу Запоріжжя побачили прямо посеред дороги тіло вбитої тварини – коня.

Тварина була без ознак життя, а поруч працювала патрульна поліція.

Кілька хвилин тому в прес-службі патрульної поліції повідомили, що коня збили рано вранці, приблизно о 5:00 на вулиці Січ. Повідомляється, що 35-річний  водій автомобіля BMW рухався з боку Хортицького району, не вибрав безпечної швидкості та здійснив наїзд на тварину. Від триманих травм кінь помер на місці. На водія складено протокол та вилучено водійське посвідчення.

Читайте також: Нехай живе туберкульоз, кір та гепатит: у Запоріжжі планують мітингувати проти вакцинування ПОДЕЛИТЬСЯ

загрузка…

Источник: https://forpost.media/proisshestviya/konja-na-o-horticja-v-zaporizhzhi-vbili-o-5-ranku-policija-prokomentuvala-podiju.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top