![](https://sky.zp.ua/wp-content/uploads/2020/04/yak-ryatuvatimut-medichni-zakladi-zaporizkod197-oblasti.jpg)
Ситуацію із перерозподілом бюджетних коштів вже прокоментував голова Запорізької облдержадміністрації Віталій Туринок. На брифінгу з журналістами він повідомив, що проект рішення найближчим часом внесуть до апарату Запорізької обласної ради.
Источник: https://tv5.zp.ua/news/jak-rjatuvatimut-medichni-zakladi-zaporizkoi-oblasti/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=jak-rjatuvatimut-medichni-zakladi-zaporizkoi-oblasti
Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook