Оскільки карантин – це не канікули і не відпустка, члени родини Науменків витрачають час на власні справи, кожен має свій особистий простір. Так, поки тато працює вдома чи на роботі, мати разом з меншою донькою Марусею вчить уроки. Старша донька, Софія, теж або навчається, або відпочиває. Після робочого дня старші дівчата займаються спортом під онлайн-інструкцію тренера, тато проводить час разом з Марусею. Опісля щоденний ритуал – концерт від молодшої доньки.
Пережити карантин у злагоді й мирі родині допомагає позитивне мислення.
Але такий карантинний час в радість не для всіх. Окрім певних матеріальних проблем, деякі родини стикаються ще й з домашніми конфліктами. Так, психолог Світлана Бородай каже, що до неї частіше почали звертатися із запитами саме щодо сімейних чвар. А у Китаї ми вже бачимо перші результати – там значно збільшилась кількість розлучень.
Але попри те, що у людей з’являється час для з’ясування стосунків, спеціалістка все ж не радить робити це саме зараз. Адже на наш емоційний стан впливає страх за життя та здоров’я наших близьких через пандемію. Тож оцінити ситуацію адекватно та раціонально дуже складно. Світлана радить скористатися прикладом наших героїв і також чітко встановити кордони між членами родини. Головне – домовитися з усіма про основні правила, які будуть максимально зручні для всіх.
Источник: https://tv5.zp.ua/news/rodina-na-karantini-jak-zaporizhcjam-zberegti-stosunki/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=rodina-na-karantini-jak-zaporizhcjam-zberegti-stosunki
Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook