Запорізькі вчителі хочуть викладати математику за новими методами

Вчителі хочуть опанувати сучасний підхід до навчання

Запорізькі вчителі фізики, хімії, математики та інформатики готуються до участі в масштабному освітньому проєкті STEAM-CAMP. В рамках цієї новітньої програми викладачі вчитимуться використовувати інноваційні підходи до навчання дітей та дізнаються, як зацікавити учнів точними науками. Планується, що в проєкті зможуть взяти участь близько 300 вчителів запорізьких шкіл.

Проєкт STEAM-CAMP реалізує громадська організація «Запоріжжя. Платформа спільних дій» за підтримки Групи Метінвест та Української Академії Лідерства.

— Майбутнє за тими, хто постійно навчається. STEAM-CAMP — це унікальна можливість для запорізьких вчителів прокачати свої методи викладання точних наук та стати частиною проактивного педагогічного ком’юніті. Наша мета — навчити педагогів викладати точні науки так, щоб діти полюбили їх так само, як і гуманітарні предмети. Тренінги для вчителів будуть проводити найкращі спеціалісти у сфері Steam-освіти. Це будуть фахівці не тільки з України, а й міжнародні експерти, — розповіла директор ГО «Запоріжжя. Платформа спільних дій» Ірайсат Магомедалієва.

Аби стати учасником проєкту STEAM-CAMP, вчителі мають подати заявку та прикласти до неї мотиваційне есе. Ті педагоги, які висловлять максимальну зацікавленість проєктом та бажання змінити запорізьку систему освіти на краще зможуть потрапити у другий етап відбору. Він пройде у форматі відео-тестування.

Заявку на участь у проєкті можна подати до 20 січня за посиланням.

Хочу, щоб діти застосовували знання у житті

Однією з перших вчительок, які подали заявку на участь у проєкті STEAM-CAMP стала Надія Діоба. Вона більше 3 років викладає математику у Запорізькій гімназії №73 для учнів 5-9 класів. Як розповідає вчителька, майже кожного уроку їй потрібно вигадувати нові підходи для дітей, щоб зацікавити їх математикою. Адже бажання вчитися — одна з головних умов якісного засвоєння шкільного матеріалу.

— На уроках математики деяким дітям буває нудно. Я завжди помічаю, коли учні починають втрачати інтерес до предмету. І щоб його повернути, доводиться підбирати новий підхід викладання. Часто я наводжу дітям приклади із життя, показую, в яких ситуаціях ці знання можуть стати в нагоді. Також іноді я проводжу інтегровані уроки. Під час таких занять поєднуються два предмети, наприклад, математика та географія чи біологія. Звісно, такі неординарні уроки теж подобаються дітям, — розповіла вчителька Запорізької гімназії №73 Надія Діоба.

Тепер педагог хоче опанувати ще й навички Steam-освіти.

— Мабуть, ні для кого не буде новиною, що шкільна освіта зараз не така ефективна, як хотілося б. Вона спрямована на те, що дитина має успішно скласти іспити, отримати атестат з хорошими оцінками. Про те, чи засвоїв учень предмет, чи буде він застосовувати ці знання у житті, ніхто не переймається. Тому я хотіла б це змінити.

Зараз у світі набирає популярності Steam-освіта. Цей підхід до навчання дітей мені дуже імпонує, адже його головною цінністю є формування в учнів не лише розумових, а й творчих і командних якостей. Саме в такому напрямку я й хочу навчати наших школярів. Сподіваюся, що опанувати нові техніки викладання мені допоможе проєкт STEAM-CAMP, — зазначила Надія Діоба.

вчителі

Найбільше вчительку цікавлять напрямки критичного мислення та використання сучасних технологій.

— Від участі у проєкті я очікую отримати знання, які я буду з легкістю застосовувати на своїх уроках. Найбільше мене цікавлять основи критичного мислення. Хочеться, аби мої учні перестали думати за стандартами і гнатися за оцінками, а прагнули винести з предмету максимум користі. Також мене цікавить тема використання сучасних технологій у навчанні. Зараз у школах активно впроваджується дистанційне навчання, тому вчителі мають іти у ногу з часом, — поділилася очікуваннями вчителька Надія Діоба.

Довідково

Проєкт STEAM-CAMP триватиме сім місяців. За цей час учасники пройдуть п’ять модулів за напрямками:

лідерство у навчанні;
сучасні технології у навчанні (онлайн та офлайн);
діджиталізація у школі;
мислення та робота з інформацією;
ефективна комунікація для вчителя-лідера.

Навчання в рамках проєкту безкоштовне. Найкращим учасникам передбачена грошова винагорода.

Детальну інформацію можна отримати за телефоном: 067-367-88-97.

Читайте також: У Запоріжжі не залишиться російськомовних шкіл

Фото автора

Сообщение Запорізькі вчителі хочуть викладати математику за новими методами появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/zaporizki-vchiteli-hochut-vikladati-matematiku-za-novimi-metodami

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top