Останнім часом випадки булінгу серед однолітків на жаль не є рідкістю. Так, в одній з мелітопольських шкіл трапилась чергова ситуація. Однолітки масово принижували учня 6-го класу. Все це розпочалось ще у вересні. Спочатку хлопчик намагався вирішити конфлікт самостійно, звертаючись до викладачки. Вчителька не змогла вплинути на дітей ( чи не звернула потрібної уваги).
Про один з таких випадків мати постраждалого хлопчика розповіла журналістам видання “Местные Вести“.
Жінка розповіла, що всі діти активно спілкуються між собою, а її син в компанію не вписується. З початку навчального року хлопчик почав відчувати себе в колективі не зовсім дискомфортно.
– З вересня над моєю дитиною в класі систематично знущаються. Його обзивають, його речі псують і топчуть ногами, малюють на ній крейдою, знімають принизливі відео. Але він мужньо терпів, тримав в собі, не даючи відсічі, – розповіла жінка.
У березні хлопчик зателефонував рідним в сльозах і сказав, що більше в школу не піде. Незадовго до інциденту вчитель посадив хлопця з однокласницею, яка залишилася незадоволена таким сусідством. Її обурення підтримали й інші діти.
“Спочатку сусідка по парті скидала речі сина на підлогу і почала топтати ногами. Потім однокласники наклеїли на спину сина стікери з написами «лох», «мама, тато, я – гей». Знімали це на телефон. Після фізкультури в роздягальні діти не просто клеїли папірці, а й обзивали, причому матом, не соромлячись у виразах. Дитині також надавали потиличників”, – переказує зі слів сина мама.
Класна керівниця завжди заспокоювала хлопця. Казала, що йому здається. Мати дитини втрутилась в ситуацію і спочатку написала в груповий чат всім батькам, що має намір звернутись до поліції. Батьки інших дітей активних дій не прийняли і тоді рідні хлопця подали заяви в управління освіти, служби у справах дітей та поліцію аби ситуація не зійшла з рук, списуючи на «дитячі жарти».
Щоб розібратись в ситуації створили спеціальну комісію. До неї увійшли представники школи, служби у справах дітей, ювенальної поліції. Завдяки зайняттям і розмовам вдалось примирити дітей. Ознак булінгу через два тижні роботи комісія більше не знайшла. Ця історія демонструє, що у ситуаціях з насмішками, цькуванням, приниженням дитини – їх не можна залишати без уваги.
Нагадаємо, що відповідний закон №8584, вперше ввів у законодавче поле таке поняття, як булінг, а також визначив його типові ознаки і встановлює адміністративну відповідальність за цькування. Відповідального за вчинення булінгу, в разі якщо його факт буде доведений, доведеться сплатити штраф або відправитися на громадські роботи (від 20 до 60 годин).
Сообщение На Запоріжжі однолітки цькували однокласника: у справу втручались ювенальні поліцейські появились сначала на Forpost.
Источник: https://forpost.media/novosti/na-zaporizhzhi-odnolitki-ckuvali-odnoklasnika-u-spravu-vtruchalis-juvenalni-policejski.html
Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook