“Ми говоримо про дорожню карту, про критичні ризики та ключові напрямки. Тут теж багато що буде змінюватися, щось вже починаємо змінювати з точки зору навчання, з точки зору підходів, розширення практик, виявлення кращих практик на підприємствах. І тут якраз це той майданчик, на якому, ми вважаємо, що дійсно потрібно говорити саме про приклади, про масштабування і лідерство керівників перших підприємств в цих процесах”, – зазначив директор департаменту з охорони праці та промислової безпеки Групи Метінвест Дмитро Костенко.
Вже є і практичні приклади запровадження системи на підприємствах Метінвесту. Зокрема у сфері енергетики, роботи на висоті, з вантажопідйомними механізмами. Проекти, що мають убезпечити робітників на залізниці представив генеральний директор комбінату “Запоріжсталь” Олександр Мироненко.
“Тут є кілька нововведень. Перше нововведення – це те, що ми створили автоматизовану систему моніторингу стану залізничних шляхів. І вона допомагає нам своєчасно планувати ремонти, ремонтні впливи. Другий момент. Є заходів, які реалізовані нашими працівниками. Придуманий і реалізований власними руками. Який теж дозволить поліпшити виконання стандартних операцій, які раніше виконувалися вручну. При цьому створювався великий ризик травмування працівників. І наші люди придумали спеціальні підйомні механізми, тримачі, які дозволяють ці операції більш безпечно проводити і уникати ризиків травмування”, – розповів Олександр Мироненко.
Источник: https://tv5.zp.ua/news/jak-stvoriti-bezpechnij-robochij-prostir-na-prikladi-zaporizkogo-pidpriiemstva/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=jak-stvoriti-bezpechnij-robochij-prostir-na-prikladi-zaporizkogo-pidpriiemstva
Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook