Які враження залишив після себе сучасний освітній проєкт STEAM-CAMP — відео

Запорізькі вчителі пройшли навчання в рамках проєкту STEAM-CAMP

У трьох українських містах — Запоріжжі, Маріуполі та Кривому Розі — протягом декількох останніх місяців реалізовувався масштабний освітній проєкт для вчителів STEAM-CAMP. Його метою було покращення якості викладання STEAM-дисциплін у школах, підвищення середнього балу ЗНО із точних наук, а також створення спільноти прогресивних учителів сучасного формату. Адже за даними Міжнародної програми з оцінки освітніх досягнень учнів (PISA), українські учні майже на рік навчання відстають від своїх ровесників із розвинених країн, а їхні результати в середньому на 100 балів нижчі, ніж у Сінгапурі або Китаї. Причому найбільше прогалин у знаннях українські школярі мають з математики.

Протягом навчання запорізькі педагоги пройшли три тематичних модулі для розвитку лідерських якостей, основ діджиталізації, стратегічного та критичного мислення. Ці знання вчителі змогли отримати від найкращих експертів України у цих галузях, які стали спікерами і менторами проєкту.

Ініціаторами проведення проєкту STEAM-CAMP стали громадські організації «Запоріжжя. Платформа спільних дій», «Фонд розвитку Маріуполя» та «Криворізька фундація майбутнього». Звичайно, самотужки громадськість не змогла б провести такий масштабний проєкт. Втілити його у життя, надавши фінансову та організаційну підтримку, допомогли підприємства Групи Метінвест.

— Компанія Метінвест впровадила таку гарну програму, як STEAM-CAMP для викладачів. Зараз ми бачимо, як викладачі змінюються, як змінюється їхній підхід, як вони впроваджують інтегровані уроки, які стають більш цікавими для наших дітей. Компанія Метінвест і надалі буде підтримувати різні освітні проєкти, які будуть стимулювати розвиток освіти в Україні, — зазначила директор департаменту корпоративної культури та розвитку персоналу Групи Метінвест Лілія Ткаченко.

Всього у лідерській освітній програмі STEAM-CAMP взяли участь близько 500 учасників. З них 87 вчителів — із міських та обласних навчальних закладів Запоріжжя.

— Цим проєктом ми вирішили допомогти вчителям бути ближче до дітей. Діджиталізація — це те, без чого сьогодні неможливий навчальний процес. Ми розуміємо, що за освітою майбутнє, і цей проєкт — недарма. Він точно змінить Запоріжжя, — підкреслила директор громадської організації «Запоріжжя. Платформа спільних дій» Ірайсат Магомедалієва.

Детальніше про враження учасників проєкту STEAM-CAMP дивіться у відео.

STEAM-CAMP у цифрах

Проєкт STEAM-CAMP — це більше 500 учасників із 3-х міст, 390 годин навчання, 30 спікерів, 22 ментори. Учасники проєкту із 200 шкіл випробували понад 30 діджитал-інструментів, використали 420 мегабайт трафіку та отримали 21 тис. повідомлень у месенджерах.

Читайте також: Запорізьку молодь вчили, як представити ідею в форматі проекту

Сообщение Які враження залишив після себе сучасний освітній проєкт STEAM-CAMP — відео появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/yaki-vrazhennya-zalishiv-pislya-sebe-suchasniy-osvitniy-proyekt-steam-camp-video

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top