Спершу перед присутніми виступили представники міської прокуратури, а також депутати Верховної Ради. Після – перейшли до формування порядку денного.
На розгляді більше 50-ти питань. Серед них внесення змін до міських програм, господарчі програми, надання матеріальної допомоги, а також кадрові питання.
Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-zaporizhzhi-trivaie-chergova-sesija-miskradi/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=u-zaporizhzhi-trivaie-chergova-sesija-miskradi
Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook