Важные новости
«Запорожгаз» — плевать на всех и армейские методы.Зруйновано багатоповерхівки та поранено людей: наслідки ворожих ударів по Запорізькій…У Запорізькій області семеро людей постраждали внаслідок атак БПЛА, –…Засмічення земель та згоряння будівлі АЗС: в екоінспекції озвучили наслідки…НБУ зобовʼязав Укрпошту звільнити Смілянського з посади гендиректораВернісаж без переспіву: запоріжці отримали купу дарунків від композиторки Наталії…Засмічення земель та згоряння будівлі АЗС: в екоінспекції озвучили наслідки…Поповнення картки з 26 червня зміниться: українців попередили про нові…Під Мелітополем дрони ГУР спалили російський «Панцир-С2» просто в укритті…Сили оборони зупинили 23 спроби противника просунутися вперед на Оріхівському…У Дніпровському районі Запоріжжя екологи зафіксували наслідки нічного обстрілу

На запорізькому напрямку російські окупаційні війська зазнали втрат

За минулу добу нашим захисникам вдалось ліквідувати 33 особи особового складу, ще 28 — поранено. Про це повідомляють у Силах оборони Запорізького краю.

Крім того, було знищено 6 реактивних систем залпового вогню «Град», 5 одиниць автомобільної техніки, 3 ББМ, й два 120 мм міномети.

Источник: https://subbota.ua/news/177778/na-zaporizkomu-napryamku-rosijski-okupaczijni-vijska-zaznali-vtrat

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top