У найбільшому селі України зробили відомими вчителів-колаборантів

В селі Костянтинівка Мелітопольського району зробили відомими всіх освітян, що працюють на окупантів

У найбільшому селі України знайшлись педагоги, які пішли на співпрацю з окупаційною владою. Односельці вирішили зробити їх відомими та опублікували фото у соціальних мережах.

Окупанти дуже багато зусиль поклали на те, щоб відновити на Мелітопольщині навчальний процес. В міста ця спроба майже провалилась, адже всі директори шкіл звільнились, а вчителі в більшості відмовились від співпраці. Тож до роботи влада була змушена долучати пенсіонерів. Трошки інакше склалась ситуація в селі Костянтинівка. Як повідомляла «Індустріалка», тут керівниками шкіл самі себе призначили дві місцеві мешканки — Ольга Монахова та Анастасія Курганова. А школу №2, в якій до цього часу не було колаборантів, днями очолила Ніна Вороніна.

педагоги колаборанти

— Окрім самозваних директорів знайшлась ще група любителів «руського міра». Наражаючи дітей на небезпеку, ці, з дозволу сказати, вчителі усіма правдами та неправдами намагались залучити дітей до школи, навмисно ігноруючи розпорядження про закінчення навчального року 2 травня, — повідомляється у тематичній групі у Фейсбук.

педагоги колаборанти

Так, у Костянтинівській школі №1  впроваджувати ідеї країни-агресора зголосилась учитель математики Олена Галузинська,  учитель інформатики Оксана Ромалійська, учителі української мови Сніжана Горбанець (донька директора, що звільнилась) та Тетяна Шепель Тетяна. Крім того, нова керівниця Ольга Монахова прийняла на роботу нових співробітників: вчителя зарубіжної літератури Аліну Котову, родину пенсіонерів без освіти Наталію і Миколу Білицьких  та колишнього секретаря школи Оксану Кондратенко. Останню директорка хоче долучити до викладання в початкових класах.

педагоги колаборанти

У школі №3 в списку колаборантів цілі родини. Наприклад, вчитель фізкультури Геннадій Сігіда, вчитель математики  Юлія Сігіда та її сестра Вікторі Кошель, що є вчителем початкових класів. Це родичі колишньої директорки, яка чи то звільнилась, чи то на лікарняному.

педагоги колаборанти

Вирішили працювати під новою владою вчителі Оксана Ландарь, Надія Тітова, Олена Бєлік, Карина Якубова, логопед Ксенія Бібікова, педагоги Світлана та Інна Біленькі — невістки колишнього голови села Леоніда Біленького.  Стрімку кар’єру під час війни намагаються зробити та асистенти вчителів: Ніна Вороніна, Юлія Янакова, Вікторія Сукач. При справі та лаборант Олена Макаркіна,  яка за вказівкою нового директора телефонувала вчителям і погрожувала звільненням у разі відмови співпрацювати.

педагоги колаборанти

Погоджуючись на співпрацю з окупаційною владою, педагоги мали б вивчити досвід своїх колег з Мелітополя, яких загарбники ошукали. Замість обіцяних великих зарплат вони отримали лише трохи більше однієї тисячі гривень.

Читайте також: Майже половина мешканців Мелітополя поїхали з окупації

Читайте наші новини на сайті zprz. city.

Сообщение У найбільшому селі України зробили відомими вчителів-колаборантів появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-naybilshomu-seli-ukrayini-pererahuvali-vchiteliv-kolaborantiv

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top