Важные новости
«Запорожгаз» — плевать на всех и армейские методы.Зруйновано багатоповерхівки та поранено людей: наслідки ворожих ударів по Запорізькій…У Запорізькій області семеро людей постраждали внаслідок атак БПЛА, –…Засмічення земель та згоряння будівлі АЗС: в екоінспекції озвучили наслідки…НБУ зобовʼязав Укрпошту звільнити Смілянського з посади гендиректораВернісаж без переспіву: запоріжці отримали купу дарунків від композиторки Наталії…Засмічення земель та згоряння будівлі АЗС: в екоінспекції озвучили наслідки…Поповнення картки з 26 червня зміниться: українців попередили про нові…Під Мелітополем дрони ГУР спалили російський «Панцир-С2» просто в укритті…Сили оборони зупинили 23 спроби противника просунутися вперед на Оріхівському…У Дніпровському районі Запоріжжя екологи зафіксували наслідки нічного обстрілу

У Бердянську нарешті відновили роботу ще двох мобільних операторів

У тимчасово окупованому Бердянську вдалося відновити роботу українського мобільного оператора Київстар , а також починає пробиватися зв’язок від Vodafone . Про це повідомили у прес-службі Бердянського міськвиконкому, передає 061. Також вказується про те, що міська влада спільно із Запорізькою ОВА працює над відновленням роботи інтернет-мережі Укртелекому . Це питання зараз порушено вже на рівні Кабінету Міністрів. "Сподіваємося, що найближчим часом це джерело зв’язку буде відновлено", — прокоментували посадовці. Нагадаємо, раныше ми писали про те, що в тимчасово окупованому рф Бердянську пений час був відсутній український мобільний зв rsquo;язок та частково Інтернет. Також окупанти захопили радіо 106 FM та назвали його "Свободный Бердянск" і транслюють там російську пропаганду та дезінформацію щодо ситуації в місті та країні.
Джерело: 061.ua Источник: https://www.061.ua/news/3395470/u-berdansku-naresti-vidnovili-robotu-se-dvoh-mobilnih-operatoriv

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top