Уродженець Запорізької області воював на боці «ЛНР»
Уродженець Приморського району Запорізької області Дмитро Іванов воював на боці так званої «ЛНР». Чоловік до мобілізації багато поневірявся в наймах по росії, пас корів, побував у рабстві на цегляному заводі в Дагестані, потім приїхав працювати до Луганська на автомийку.
Під час походу до аптеки його зупинив патруль та відправив на війну. Чоловіку пообіцяли 78 000 рублів, та так і не заплатили.
Тепер з полону він просить свого «предводітеля команчей» обміняти його. Проте, життя таких «вояків» ні в грош не ставиться їх керівниками. А москалям тим більше начхати на таких. Відео опублікували у телеграм-каналі «72 ОМБр ім.Чорних Запорожців».
Раніше «Індустріалка» повідомляла, що розвідувальна група Головного управління розвідки «Кедр» провела спецоперацію в селі Дементіївка Дергачівського району Харківської області. Розвідники виявили великий підрозділ рашистів, що розміщувався у зруйнованих будівлях.
Пізніше «Кедр» разом з підрозділами місцевого ТРО і Національної гвардії провів низку боєзіткнень та змусив ворога відійти з позицій, попри значну чисельну перевагу противника. В результаті операції були здобуті численні трофеї та взято в полон пораненого командира взводу ворожої ДРГ. Ним виявився уродженець Запорізької області 1989 року народження, Станіслав Трутнєв.
Також ми писали, що на Запорізькому військовослужбовці 2 батальйону ССО «Азов» Київ захопили у полон двох російських окупантів. Вони — уродженці Донеччини, які підписали контракт з 70 полком. Тому це ще раз підтверджує той факт, що контрактники армії росії йшли не завод охороняти, а вбивати українців.
Читайте також: Як працюють бійці «Азову» на Запорізькому напрямку — фото
Сообщение В український полон потрапив уродженець Запорізької області, який воював на боці «ЛНР» появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.
Источник: http://iz.com.ua/video/v-ukrayinskiy-polon-potrapiv-urodzhenets-zaporizkoyi-oblasti-yakiy-voyuvav-na-botsi-lnr
Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook