Як правильно брати кредит: 4 поради

Коли ви подаєте заявку на кредит, не відкидайте можливість відмови. Банк погоджується надати вам позику, ризикуючи власними коштами. Спочатку він перевіряє, чи можна розраховувати на вас як на сумлінного клієнта. Отже, як отримати кредит готівкою без проблем і не хвилюватися про можливу відмову?

Чітко сформулюйте, навіщо вам кошти

Якщо ви берете в кредит маленьку суму, банку достатньо знати про вашу платоспроможність. У випадку з великими позиками, будьте готові до питання про мету кредитування. У вас вже має бути заготовлена відповідь, проста й конкретна.

Коли ви спілкуєтеся з працівником банку, взагалі не варто використовувати розмиті формулювання. Це може вплинути на ваші шанси отримати позику.

Перевірте, чи все добре з кредитною історією

Розраховувати одразу на велику суму можуть ті, у кого є гарна кредитна історія. Її зберігає спеціальне бюро з цих питань. І це є ключовим моментом при прийнятті рішення про новий кредит. Наприклад, ви звернулись до IdeaBank з проханням отримати гроші. Одразу ж після вашої заявки система автоматично оцінює ваш досвід й надсилає попереднє рішення протягом хвилини.

З найбільшою ймовірністю кредит погодять тим, у кого:

не було прострочень з внесенням платежів;
немає поточних заборгованостей;
всі кредити закривались своєчасно.

Перед зверненням в банк за новою позикою перевірте свій кредитний рейтинг. Зазвичай компанії просять за таку послугу гроші, але раз на рік кожен українець може перевірити свою історію безоплатно.

Не звертайтесь одразу до декількох банків

Перевірка кредитної історії — стандартна процедура, яку виконують всі фінансові установи при запиті на позику. Тож, якщо ви звертаєтеся одразу до декількох банків, то вони й одночасно надсилаютьнадішлють запити в бюро. Ці маніпуляції не залишаться без уваги працівників.

Ваші дії можуть розцінити в такому разі як спробу взяти набагато більше, ніж ваші доходи. Результат — відмова у кредиті.

Уважно читайте кредитний договір

Підписувати угоду з банком не дивлячись — погана звичка. Зазвичай кредитний договір вміщається на декількох сторінках дрібним текстом. Фактично на вивчення угоди вистачить до півгодинипів години вашого часу.

Особливо треба звернути увагу на терміни виплат, спосіб нарахування відсотків за кредитом, комісії, штрафи ій пеню. Ознайомтеся з іншими вимогами, як-от додаткові витрати на страхування життя, наприклад. Можете заздалегідь попросити працівника банку вислати вам копію договору, щоб вивчити його вдома у спокійній атмосфері.

Источник: https://forpost.media/novosti/yak-pravylno-braty-kredyt-4-porady.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top