Як перевезти негабарит?

Головне правило при перевезенні – рівномірно розподілити та надійно зафіксувати вантаж на платформі. Другорядне – безпомилково оформити потрібну документацію. Щоб одним пострілом влучити відразу у двох зайців запрошуємо до «Анві Транс».

Комплекс послуг включає:

— поради що до розміщення, кріплення, навантаження та розвантаження;

— поради щодо індивідуальних конструкцій та схем кріплення для безпеки перевезення;

— опрацювання маршруту руху враховуючи параметри ваги та розміри;

— оформлення всіх необхідних дозволів та правил організації дорожнього руху;

— організацію супроводу машинами прикриття та поліцією;

— оформлення документів: експортні декларації, транзитні гарантії, накладні;

Що таке негабаритний вантаж?

Якщо вагогабаритні параметри перевищують допустимі при транспортуванні розміри та встановлені ПДР норми: шириною від 2.55 метра, довжиною понад 20 метрів та висотою більш ніж 4 метри.

Галузева спеціалізація, яка потребує подібних перевезень, охоплює досить об’ємний список. Машинобудування, автомобільна індустрія, сільськогосподарська, дорожньо-будівна, гірська промисловість, будівельний сектор, нафтогазова галузь, енергетика. Звичайно, перелік можна доповнювати ще довго.

Зустрічайте, трал

Не стикаючись в житті з термінологією може здаватись, що всі додаткові елементи до вантажівки — причепи. Зокрема, так і є. Але заради справедливості треба згадати, про існування дуже різноманітних причепів. Кожен має свої свою унікальну назву та властивості. Один різновид — трал. Це невисока платформа, на яку легко заїжджає важка техніка. Міжнародні перевезення в будь яку країну Європи, наприклад в Німеччину https://anvi-trans.com/uk/perevozki_germany_ukraina.html можуть бути більш зручними та безпечними, якщо вони оснащені апарелями, лебідками та фіксаторами.

Їх використовують для транспортування техніки з одного місця призначення в інше. Така потреба дійсно існує, бо самі агрегати переміщуються не так швидко. До того ж не передбачається  їх пересування по звичайних міських дорогах. Ми ж говоримо про багатотоннажні машини, а часом цілі цистерни. Обладнання набагато швидше опиниться там де треба, не пошкодивши дорожнє покриття. Трали – влучне рішення, але слід зазначити, його варіацій теж існує чимало. Навіть є кілька систем угруповання,  які різняться характеристиками та визначеннями.

Вантажність

Мається на увазі кількість вантажу, який здатний перевезти причіп. Різняться вони за тоннажністю у порядку зростання. Легкий вважається той, на якому можна помістити 25 тонн. Середній відрізняється відміткою до 45. Важкий б’є всі рекорди в цьому класичному тріо – до 110.

А що робити, якщо ви перевозите будинок або корабель? Для цього буває найпотужніший. Він використовується для транспортування спеціальних неподільних вантажів. Вміщує в собі установки понад 110 тонн.

Висота завантаження

Класифікується по висоті навантаження, враховуючи відстань від землі до платформи. Існує два основних типи — високорамні та низькорамні. Різниця між ними не надто велика, проте в деяких випадках має важливе значення. Варто відзначити спеціалізовані трали з нижчою платформою — у цьому випадку її висота становить не більше 70 сантиметрів, а іноді може опускатися й до 40.

Тип підвіски

В механізмі багато компонентів, тому буває поєднує в собі декілька типів підвіски. Один із найпопулярніших — пружинний, який застосовується на тралах різної висоти. Для додаткової безпеки на низькорамних майданчиках застосовується пневматична підвіска. Балансувальна – назва говорить сама за себе. Вона знаходить застосування на високонавантажених і взагалі без ресор. Інколи використовують гідравлічну для дуже важких вантажів. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Источник: https://akzent.zp.ua/yak-perevezti-negabarit/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top