Опубліковані дані 30 зрадників-правоохоронців у Запорізькій області

Одразу тридцять співробітників українських правоохоронних органів, які пішли на співпрацю з окупантами та працюють у незаконному «Головному управлінні МВС по Запорізькій області» у Мелітополі, отримали повідомлення про підозру у колабораційній діяльності від Служби безпеки України.

Про це повідомляє «Акцент».

За нашою інформацією загальна кількість правоохоронців (МВС, прокуратура, СБУ, ДБР та інші) у Мелітопольському районі значно перевищувала 1000 осіб. За оцінками законної влади Мелітопольщини на співпрацю з ворогом пішли близько 150 правоохоронців Мелітополя та Мелітопольського району.

Серед них – колишні правоохоронці, які на початку повномасштабного вторгнення Росії перейшли на бік ворога. Під час каральних заходів вони викрадають людей і саджають їх у російські катівні.

Євген Петренко
Григорій УсовВолодимир ГрицанюкОлена Мала
Єлизавета Чала Олександра Москальова
Олександр Кінь
Станіслав Лісов
Дмитро Шикула
Євген Герасименко
Юрій Очкуров Гліб Тесля
Олексій Карпенко
Олександр Петров
Віталій Карабцов
Максим Каптьол
Олександр Аділін
Світлана Криворучко
Владислав Комаров
Юрій Кальчев
Валерій Романенко
Вікторія Кононова
Олександр Щербак
Світлана Капустіна
Єгор Кретов
Ліна Мельник
Ігор Шпагін
Олександр Левченко
Олена Шепель
Микола Онопрієнко

Офіс Генерального прокурора оприлюднив тексти підозр, які отримали зрадники та зрадниці. ЦЖР розібрався, хто з мешканців Мелітополя погодився працювати на рашистів.

З січня 2023 року очолює фейкове «Головне управління» мешканка Мелітополя Євгенія Петренко. Правоохоронці доводять, що вона виконувала накази військового коменданта та керівництва військових підрозділів РФ, які базувалися на Мелітопольщині, агітувала правоохоронців переходити на бік ворога.

Заступником начальника незаконної силової структури – начальником відділу організації діяльності «дільничних» окупанти призначили мелітопольця Олександра Коня. Він також керував підрозділом дільничних інспекторів в українських правоохоронних органах. Олександра Москальова з Мелітополя стала «старшим інспектором з особливих доручень» підрозділу «дільничних уповноважених».

Заступником начальника — начальником відділу, який відповідає за охорону громадського порядку під час масових заходів, у незаконній силовій структурі став Володимир Грицанюк, який обіймав аналогічну посаду у Мелітопольському відділі поліції. За іронією долі, до рашистської окупації Грицанюк розганяв мітинги прихильників російського світу та зривав колорадські стрічки з русофілів.

Владимир Грицанюк

Станіслав Лісов погодився стати «старшим інспектором з особливих доручень» у цьому підрозділі. Ще один зрадник у погонах Григорій Усов в окупаційній поліції організовує діяльність підрозділів у справах неповнолітніх.

Григорий Усов

Заступником начальника експертно-криміналістичного центру став Юрій Кальчев із Бердянська.

Мешканці Мелітопольщини Олександр Левченко, Валерій Романенко, Олександр Щербак, Світлана Капустіна, Єгор Кретов, Альна Шепель, а також Ліна Мельник із Генічеська та Ігор Шпагін із Молочанська Пологівського району пішли працювати у кінологічну службу.

Юрій Очкуров приїхав до окупованого Мелітополя з м. Стаханів Луганської області та став заступником керівника чергової частини. Посади у цьому підрозділі отримали мелітопольці Віталій Карабцов, Олексій Карпенко, Олександр Петров, Максим Каптьол, Олександр Адилін, Гліб Тесля.

Микола Онопрієнко з Гуляйполя почав працювати в «черговій частині» окупаційного відділу поліції по Бердянську та Бердянському району.

Мешканець Мелітополя Владислав Комаров став старшим державним інспектором безпеки дорожнього руху, Вікторія Кононова – старшим інспектором пропаганди безпеки дорожнього руху.

Начальницею «відділу кадрів» окупаційного ГУМВС окупанти призначили Олену Малу, мешканку Радіонівки Якимівського району. У відділі кадрів старшим спеціалістом працює і Єлизавета Чала з Мелітополя.

Елизавета Чалая

Дмитра Шикула, Євгена Герасименка – призначено окупантами «оперуповноваженими» з розкриття майнових злочинів.

Мешканка Семенівки Мелітопольського району Світлану Криворучку призначено окупантами інспектором відділу охорони конвоювання та утримання підозрюваних у незаконному «ГУМВС».

Правоохоронці обґрунтовано підозрюються у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.7 ст.111-1 КК України – добровільне зайняття посади у незаконному правоохоронному органі, створеному на СОТ. Санкція статті передбачає позбавлення волі строком від дванадцяти до п’ятнадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю строком від десяти до п’ятнадцяти років та з конфіскацією майна або без нього.

За оцінками законної влади Мелітопольщини на співпрацю з ворогом пішли близько 150 правоохоронців Мелітополя та Мелітопольського району.

В той же час, як повідомили Акценту власні джерела в правохоронних органах Запорізької області, всього в Мелітопольському районі виявлено близько 200 зрадників-силовиків. При цьому вже близько 70% колаборантам оголошено про підозри.

«Щодня проводиться робота і оголошуються нові підозри зрадникам», — кажуть наші співрозмовники.

За приблизними оцінками, в Мелітополі та районі налічувалося значно більше 1000 правоохоронців з різних структур (МВС, СБУ, прокуратура, ДБР та інші)

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Вчора окупанти здійснили 15 штурмів на Запорізькому напрямку: де були бої (КАРТИ)Що відомо про ситуацію на Запорізькому напрямку (КАРТА, ВІДЕО) Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/opublikovani-dani-30-zradnikiv-pravoohorontsiv-u-zaporizkij-oblasti/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top