Важные новости
«Запорожгаз» — плевать на всех и армейские методы.«Бог лісів» екранізують: Netflix готує містичний хіт із зіркою серіалу…У Запорізькій області зафіксовано 10 бойових зіткнень, – ГенштабВ екоінспекції озвучили наслідки нічної атаки Олександрівського та Шевченківського районів…В екоінспекції озвучили наслідки нічної атаки Олександрівського та Шевченківського районівУ Запоріжжі частина трамваїв і тролейбусів до кінця червня змінить…Окупанти обстріляли об’єкт обленерго на Запоріжжі: поранені двоє енергетиків«Буде їм дуже важко». Командувач Нацгвардії висловився про удари по…На ринках Запоріжжя з’явився літній делікатес: скільки коштує молода кукурудза…У Біленькому знищено садибу Миклашевських, яка є архітектурною пам’яткою місцевого…Лідери E5 зустрінуться у середу в Берліні, говоритимуть про Україну

У Запорізькій області внаслідок обстрілів знеструмлювались 38 споживачів

Впродовж минулої доби ворожі обстріли спричинили відключення світла у Запорізькій області. 

Про це повідомляє 061 з посиланням на Міненерго. 

За даними Міністерства енергетики України, 5 квітня у Запорізькій області бойові дії спричинили знеструмлення 38 абонентів. Технологічні порушення призвели до відключення електропостачання 6,2 тис точок обліку. Електропостачання всіх споживачів відновлено.

Внаслідок бойових дій у Запорізькій області залишаються знеструмленими 3,7 тис абонентів. 

Раніше 061 повідомляв, що у Запоріжжі зросла кількість жертв масованого ракетного удару.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.

Джерело: 061.ua

Источник: https://www.061.ua/news/3758561/u-zaporizkij-oblasti-vnaslidok-obstriliv-znestrumluvalis-38-spozivaciv

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top