Шахіст із Мелітополя здобув дві бронзові медалі на чемпіонаті України серед юнаків

За інформацією: Суспільне Запоріжжя.

Дмитро Христовий (праворуч), який здобув дві бронзові нагороди на чемпіонаті України з шахів серед юнаків. Facebook/Вінниця шахова

Шахіст із Мелітополя Запорізької області Дмитро Христовий здобув дві бронзові нагороди на чемпіонаті України з шахів серед юнаків до 18 років.

Про це повідомили на сайті Федерації шахів України.

Так, зазначається, що Дмитро Христовий посів третє залікове місце у двох дисциплінах — класичних шахах (з результатом у 7 очок) та бліці (8,5 очок).

Медалісти чемпіонату України з шахів серед юнаків до 18 років, Дмитро Христовий праворуч. Facebook/Вінниця шахова

Загалом, на чемпіонаті з шахів серед юнаків змагались 111 учасників впродовж дев’яти турів.

Раніше Суспільне повідомляло, що волейболіст із Мелітополя Микита Лубан у складі національної збірної здобув перемогу на змаганнях Золотої Євроліги-2024. У фіналі українська команда за підсумками чотирьох сетів переграли Хорватію — 3:1. Це історичний результат для команди «синьо-жовтих».

Читати ще

Читати ще Запорізький «Мотор» став дванадцятиразовим чемпіоном України з гандболу