На Прибережній автомагістралі 6 липня сталася дорожньо-транспортна пригода. Водій, керуючи автомобілем «Daewoo Lanos», наїхав на неповнолітнього пішохода.
Про це у повідомляють Запорізькому районному управлінні поліції.
Зазначається, що на початку місяця, водій автомобіля наїхав на 15-річного хлопця на електросамокаті. Підліток отримав серйозні травми і три дні тому помер у лікарні.
![](https://akzent.zp.ua/wp-content/uploads/2024/07/1-11-1024x732.jpg)
![](https://akzent.zp.ua/wp-content/uploads/2024/07/3-3-1024x731.jpg)
![](https://akzent.zp.ua/wp-content/uploads/2024/07/4-1-1024x731.jpg)
Поліцейські затримали винуватця ДТП в порядку статті 208 КПК України.
На цей час, слідчим вже повідомлено фігуранту про підозру у вчиненні злочину передбаченого ч.2 ст. 286(Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.
Судом обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від трьох до восьми років.
![](https://akzent.zp.ua/wp-content/uploads/2020/05/icons8-telegramma-app-48.png)