Вчора, 18 липня, в Комунарському районі водій Skoda Superb у стані алкогольно сп’яніння здійснив наїзд на дерево.
Про це повідомили в ГУ Національної поліції Запорізької області.
Чоловік не вибрав безпечної швидкості руху, чим порушив пункт 12.1 ПДР.
![](https://akzent.zp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-19_13-54-11-768x1024.jpg)
Патрульними було виявлено у нього явні ознаки алкогольного сп’яніння. Чоловік пройшов огляд на місці, результат виявився позитивний — 1,36 проміле. Надалі керманич повідомив, що вживав алкоголь після скоєння ДТП.
Іінспектори склали протоколи за ст. 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП) та ч. 4 ст. 130 (Вживання особою, яка керувала транспортним засобом, після дорожньо-транспортної пригоди за її участю алкоголю) КУпАП.
![](https://akzent.zp.ua/wp-content/uploads/2020/05/icons8-telegramma-app-48.png)