Для запоріжців в тестовому режимі запустили електронну мапу місцевих брендів. До неї підключилися вже близько тисячі локальних виробників та підприємств.
Про це повідомила голова правління ГО «Бізнес-Союз «Порада» Олена Єрьоменко.
В рамках проєкту «Підтримую СВОЄ Запорізьке» створили мапу. Вона має познайомити містян з якісними локальними брендами і водночас підтримати місцевих підприємців, які продовжують працювати у прифронтовому місті.
![](https://akzent.zp.ua/wp-content/uploads/2024/07/1-16-545x1024.jpg)
![](https://akzent.zp.ua/wp-content/uploads/2024/07/2-12-559x1024.jpg)
Зазначається, що до цього проєкту можуть доєднатися представники бізнесу, який зареєстрований у Запоріжжі або на підконтрольній території Запорізької області. Заявку можна залишити тут.
Знайти мапу можна за посиланням.
![](https://akzent.zp.ua/wp-content/uploads/2020/05/icons8-telegramma-app-48.png)