Житомирське «Полісся» розпочало новий сезон поєдинком другого раунду кваліфікації Ліги конференцій проти бронзового призера чемпіонату Словенії — «Олімпії».

Єврокубковий дебют п’ятої команди минулого розіграшу УПЛ відбувся на полі суперника, у Любляні, на стадіоні “Стожице”. Також це був перший матч поліщуків під керівництвом Імада Ашура.

Перший тайм пройшов у боротьбі з невеликою кількістю моментів в обох команд.

Ближче до перерви ініціатива перейшла до господарів, і Волинцю декілька разів довелося вступати в гру.

Після антракту команди заграли жвавіше, а на 56-й хвилині «Олімпія» відкрила рахунок. Флоруч отримав м’яч на правому куті штрафного, після чого пройшов уперед і влучно пробив під дальню стійку.

Пізніше Волинець виручив після удару Неманьї Мотики, а Бултам пробачив нашу команду на добиванні.

Наприкінці зустрічі «Полісся» пробувало йти вперед, але небезпечних моментів так і не створило.

Натомість у компенсований час Пінту завершив контратаку та подвоїв перевагу господарів.

Згодом після кутового міг відіграти один м’яч Пайшао, але пробив у руки кіперу. Тож житомирці поступаються — 0:2.

Ліга конференцій-2024/2025. Другий кваліфікаційний раунд. Перший матч

«Олімпія» (Словенія) — «Полісся» (Україна) — 2:0 (0:0)

Голи: Флоруч (56), Пінту (90+2).

«Олімпія»: Відовшек, Сілва (Ласіцкас, 80), Ратник (к), Мухамедбегович, Суалехе, Доффо, Агба, Флоруч (Пінту, 63), Бултам (Брест, 80), Лукас (Дурдов, 80), Коїч (Нем. Мотика, 60).

Запасні: Пінтоль, Любей Фінк, Ник. Мотика, Ристич, Цацієль, Ачимович, Морейра.

Тренер: Віктор Санчес.

«Полісся»: Волинець, Майсурадзе (Тейлор, 58), Чоботенко (к), Сарапій, Михайліченко, Таллес, Крушинський, Гуцуляк (Пайшао, 68), Мустафаєв (Козак, 58), Назаренко, Будківський (Брістріч, 61).

Запасні: Кудрик, Уліганець, Матіч, Смоляков, Віалле.

Тренер: Імад Ашур.

Арбітр: Хав’єр Альберола Рохас (Іспанія).

Попереджені: Сілва (31), Коїч (33) — Сарапій (25), Будківський (31), Майсурадзе (49), Ашур (77, не на полі), Крушинський (87).

25 липня. Любляна. Стадіон «Стожиці».

Сообщение Ліга конференцій. «Полісся» в першому матчі другої кваліфікації на виїзді поступилося «Олімпії» появились сначала на Газета МИГ.