У Запоріжжяобленерго повідомили, що відключення світла на сьогодні передбаченні лише на вечір.
![](https://akzent.zp.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-29-07.46.11-1024x200.jpeg)
Попри початок робочого тижня, завдання НЕК «Укренерго» на 29 липня не передбачає жорстких обмежень. Графіки погодинних відключень діятимуть лише у вечірні години, з 16:00 до 23:00, і одночасно буде вимикатися лише одна черга.
У Запорізькій області 29 липня до ГПВ будуть залучені Черги 3 та 6, які мали можливість трохи відпочити від вимкнень електроенергії протягом вихідних:
- Черга 3: 16:00 – 20:00
- Черга 6: 20:00 – 23:00
Зазначимо, у Запоріжжі зранку обмежать водопостачання.
![](https://akzent.zp.ua/wp-content/uploads/2020/05/icons8-telegramma-app-48.png)