Сьогодні, 31 липня, з 07:26 до 12:26 КП «Водоканал» проводитиме аварійні роботи з усунення витоку на магістральних мережах холодного водопостачання по вул. Пластова, 58.
Через це холодне водопостачання буде тимчасово відсутнє або перекрито за такими адресами:
- бульвар Шевченка, 67
- вул. Дунайська, 35
- вул. Пластова, 58 та 60
![](https://akzent.zp.ua/wp-content/uploads/2024/07/Snimok-ekrana-2024-07-31-v-07.54.22-1024x286.png)
Ці роботи необхідні для запобігання подальшим пошкодженням мережі та забезпечення стабільного водопостачання в майбутньому. Водоканал просить мешканців цих будинків заздалегідь запастися водою для побутових потреб на період проведення робіт.
Зазначимо також, що сьогодні відключення світла не прогнозуються.
![](https://akzent.zp.ua/wp-content/uploads/2020/05/icons8-telegramma-app-48.png)