Двоє очільників окупаційних навчальних закладів із Мелітопольського району активно впроваджували російські стандарти освіти та неодноразово знімалися в роликах для пропагандистських ЗМІ.
Про це повідомила пресслужба Запорізької обласної прокуратури.
За даними слідства, колишня вчителька спеціалізованого навчального закладу Нововасилівської громади погодилась на співпрацю з окупаційною владою. З травня 2022 року вона добровільно очолила так зване «Государственное казенное учреждение общеобразовательная организация Запорожской области «Воскресенская средняя общеобразовательная школа № 58» Мелитопольского района», створене окупантами на базі захопленого українського закладу освіти.
![](https://akzent.zp.ua/wp-content/uploads/2024/08/2-1024x871.png)
Ще один освітянин, вчитель фізкультури із Мелітополя, за пропозицією ворога став директором так званого «Муниципального образовательного учреждения «Данило-Ивановская общеобразовательная школа № 18 Мелитопольского района Запорожской области».
![](https://akzent.zp.ua/wp-content/uploads/2024/08/1-5-1024x874.jpeg)
За процесуального керівництва ювенальних прокурорів Мелітопольської окружної прокуратури стосовно двох освітян із Мелітопольського району до суду скеровано обвинувальні акти за фактом колабораційної діяльності (ч. 3 ст. 111-1 КК України).
![](https://akzent.zp.ua/wp-content/uploads/2020/05/icons8-telegramma-app-48.png)