45 історій про народних героїв — у Запоріжжі презентували унікальну книгу. Це волонтери, медики, військові, журналісти та ті хто небайдужі до майбутнього нашої країни. Перший том книги «Народні Герої України. Історії справжніх» увібрав в собі живі оповіді 45 людей, прямі свідчення тих, хто зараз вкладає своє життя в сучасну історію сьогодення України. Минулоріч вийшов другий том книги «Народні Герої України. Історії справжніх». Її укладачі — журналістка Віолетта Кіртока та Євген Толочин. Книга надрукована у Видавництві «Білка».
«Для мене було важливо видати книжку саме у форматі гарної якості, з фантастичними фото Героїв. Це пласт історії нашого українського героїзму. Нашої волі до Перемоги», — розповіла про ідею директорка видавництва Ірина Білоцерковська.
Кожна історія унікальна та сповнена патріотизму та безумовній жертовності до нашої країни.
«За десять років війни кожен знає про орден «Народний герой України». Це дійсно є найвища нагорода воїнам, громадським діячам та волонтерам. І цю нагороду можна отримати виключно тільки за видатні особисті вчинки та справжні подвиги! Саме про Справжніх Героїв і йдеться в цих перших двох книгах. А третя вже готується», поділилася враженнями від презентації депутатка Запорізької міської ради з фракції «Європейська солідарність» Галина Гончаренко.
Презентація відбулася в двох локаціях: Незламному хабі «Титан» і у книгарні «Є!»
Головна мета це не лише книга, а жива пам’ять про Героїв. Дмитро Коцюбайло(Да Вінчі), Євген Межевікін (Адам), Маруся Звіробій, Галина Алмазова, Ігор Ященко, Володимир Голоднюк, Ігор Брановицький, Вадим Сухаревський, Вадим Балюк, Яна Зінкевич…
Був на заході й один з тих чиє ім’я записано на сторінках збірника. Незламний «дядя Гріша» Григорій Янченко, який відомий багатьом своєю волонтерською діяльністю. Навіть під час окупації Херсона.
Атмосфера була дружньою та теплою у формі спілкування — презентації.
На ній були й вихованці ліцею «Захисник», школи «Джур», 6-ї гімназії, військовослужбовці та волонтери, депутати, педагоги та батьки дітей!
.