Футбол. “Олександрія” в неймовірному матчі перемогла “Шахтар”

Сьогодні, 24 серпня, у День Незалежності, матчем в Олександрії стартував 4-й тур чемпіонату України-2024/2025.

У стартовому поєдинку 4-го туру чемпіонату України з футболу серед клубів Прем’єр-ліги «Олександрія» вдома обіграла донецький «Шахтар» – 4:3.

«Олександрія» Руслана Ротаня, поступаючись вдома «Шахтарю» з рахунком 0:2 у середині першого тайму, змогла переломити хід зустрічі і перемогти — 4:3, одноосібно очоливши таблицю.

М’ячі забили: Олександр Філіппов (21-а, 48-ма і 57-ма хвилини) та Іван Калюжний (41) – у господарів; Артем Шабанов (16, автогол – «Олександрія»), Дмитро Криськів (25) і Педрінью (90+5) – у складі донеччан

VBET Українська Премʼєр-ліга

4 тур

24.08.2024

«Олександрія» — «Шахтар» — 4:3 (2:2)

Голи: Філіппов, 37, Калюжний, 42, Філіппов, 48 (пен.), 57 – Шабанов, 16 (авт.), Криськів, 25, Педріньйо да Сілва, 90+5

Попередження: Ващенко, 62 – Матвієнко, 53

«Олександрія»: Єрмаков – Мартинюк, Шабанов, Копина (Скорко, 81), Кравченко (Кампуш, 68) – Шостак (Ващенко, 46), Калюжний, Ковалець (Мишньов, 60) – Шулянський, Філіппов, Беззера.

«Шахтар»: Різник – Азарові (Егіналду, 64), Матвієнко (Франьїч, 64), Бондар, Конопля (Вінісіус, 78) – Бондаренко (Невертон, 63), Криськів – Кевін, Судаков, Педріньйо да Сілва – Сікан (Траоре, 63).

«Динамо» — «Ворскла»

Сообщение Футбол. “Олександрія” в неймовірному матчі перемогла “Шахтар” появились сначала на Газета МИГ.