Запорізький «Металург» на виїзді поступився ФК «Кудрівка» у третьому турі Першої ліги

За інформацією: Суспільне Запоріжжя.

Запорізький "Металург" на виїзді поступився ФК "Кудрівка" у третьому турі Першої ліги

Матч «Металург» — «Кудрівка», 26 серпня 2024 року. Facebook/МФК «Металург» Запоріжжя

Сьогодні, 26 серпня, міський футбольний клуб (МФК) «Металург» Запоріжжя поступився ФК «Кудрівка» у третьому турі сезону 2024/25 Першої ліги ПФЛ з рахунком 0:3. Матч відбувся на стадіоні бучанської команди «Ювілейний».

В першому таймі суперники обмінялись декількома небезпечними моментами, однак відкрити рахунок не вдалось нікому. Результат до перерви — 0:0.

В другому таймі господарі забили тричі — Ярослав Квасов (53 хвилина), Дмитро Коркішко (59) та Юрій Потімков (83). Рахунок після фінального свистка — 3:0 на користь ФК «Кудрівка».

У четвертому турі, 31 серпня, запорізький «Металург» зіграє вдома на «Славутич-Арені» з ФК «Полтава».

Раніше Суспільне повідомляло, що міський футбольний клуб (МФК) «Металург» Запоріжжя поступився ФК «Вікторія» у другому турі сезону 2024/25 Першої ліги ПФЛ з рахунком 1:3. Матч відбувся на домашньому стадіоні запорізької команди «Славутич-Арена».

МФК «Металург» Запоріжжя в Першій лізі ПФЛ: що відомо

• МФК «Металург» Запоріжжя розпочав новий сезон 2024/25 у Першій лізі ПФЛ, попри те, що вилетів до нижчого дивізіону за підсумками перехідних матчів на вибування. Запорізька команда виступає у групі Б.
  • Після двох турів «Металург» посідає шосте місце у турнірній таблиці, маючи в активі три очки та -4 до різниці забитих і пропущених голів.