Запорізький «Мотор» вдев’яте поспіль переміг у Суперкубку України з гандболу

За інформацією: Суспільне Запоріжжя.

Запорізький "Мотор" вдев'яте поспіль переміг у Суперкубку України з гандболу

Нагородження ГК «Мотор» у зв’язку з виграшем Суперкубка України. ФГУ

Гандбольний клуб (ГК) «Мотор» Запоріжжя вдев’яте поспіль виборов Суперкубок України. Запорізькі гандболісти перемогли донецький «Донбас» з рахунком 45:23. «Мотор» залишається єдиною командою, що виграла Суперкубок з моменту створення турніру.

Про це вчора, 4 вересня, повідомили на фейсбук Федерації гандболу України.

Матч «Мотор» — «Донбас» за Суперкубок з гандболу. ФГУ

Перший титул сезону 2425 гандбольний клуб «Мотор» здобув завдяки впевненій перемозі над донецьким «Донбасом» — бронзовим призером минулого розіграшу Суперліги. Матч проходив у київському Палаці спорту та завершився з рахунком 45:23 (24:14 у першому таймі) на користь запорізької команди.

Найбільш результативними у складі «Мотору» були Віталій Горовий(9 голів), Дмитро Тютюнник(8) та Євген Лисак(5).

Більше про запорізький Мотор

За підсумками минулого сезону чемпіонату України, «Мотор» кваліфікувався до Європейського кубка з гандболу. У відбірковій стадії команда стартує з другого раунду проти четвертої топкоманди чемпіонату Люксембургу «Еш».

Другий раунд чоловічого Європейського кубка розпочнеться з перших матчів 19-20 жовтня. Вирішальні зустрічі проведуть за тиждень, 26-27 жовтня. Переможці пар вийдуть до третього раунду відбору та позмагаються за місце в першому етапі основної сітки — 1/8 фіналу, що стартує у 2025 році.

Раніше Суспільне повідомляло, що гандбольний клуб «Мотор» Запоріжжя став дванадцятиразовим чемпіоном Суперліги України з гандболу серед чоловіків. Забезпечивши перше підсумкове місце за тур до кінця турніру, запорізька команда оновила власний рекорд — вдев’яте поспіль оформила перемогу в регулярному чемпіонаті та виграла Кубок України.