Запорізький «Металург» зіграв внічию з ФК «Маріуполь» у п’ятому турі Першої ліги

За інформацією: Суспільне Запоріжжя.

Запорізький "Металург" зіграв внічию з ФК "Маріуполь" у п'ятому турі Першої ліги

Матч «Металург» — «Маріуполь», 6 вересня 2024 року. Facebook/МФК «Металург» Запоріжжя

Вчора, 6 вересня, міський футбольний клуб (МФК) «Металург» Запоріжжя зіграв внічию з ФК «Маріуполь» у п’ятому турі сезону 2024/25 Першої ліги ПФЛ з рахунком 1:1.

У першому таймі обидві команди намагались реалізувати власні моменти біля чужих воріт. Відкрити рахунок вдалось підопічним Шаповалова — на 15 хвилині матчу півзахисник «Металурга» Ахмед Алібеков забив гол точним ударом у нижній правий кут. Результат до перерви не змінився — 0:1 на користь гостей.

В другому таймі, на 63 хвилині матчу, господарям вдалось відквитати відставання — гол за ФК «Маріуполь» забив Ілля Зубков. Далі обидві команди мали моменти аби здобути перемогу, однак рахунок після фінального свистка — гольова нічия 1:1.

Раніше Суспільне повідомляло, що «Металург» Запоріжжя зіграв внічию з ФК «Полтава» у четвертому турі сезону 2024/25 Першої ліги ПФЛ з рахунком 0:0. Матч відбувся на стадіоні запорізької команди при пустих трибунах.

Володимир Шаповалов, головний тренер МФК «Металург» :

«Дуже ретельно готувались до гри. Задоволені результатом, але в кінці матчу могли виграти. В кінці вийшло молоді футболісти, яким ще не вистачає індивідуальної майстерності. Фізичною формою команди ще не задоволені, ще треба багато працювати аби показувати якісну гру».

МФК «Металург» Запоріжжя в Першій лізі ПФЛ: що відомо

• МФК «Металург» Запоріжжя розпочав новий сезон 2024/25 у Першій лізі ПФЛ, попри те, що вилетів до нижчого дивізіону за підсумками перехідних матчів на вибування. Запорізька команда виступає у групі Б.
  • Після п’яти турів «Металург» посідає шосте місце у турнірній таблиці, маючи в активі п’ять очок та -4 до різниці забитих і пропущених голів.