Україна вдруге в історії пробилася до чвертьфіналу чемпіонату світу з футзалу

В Узбекистані триває фінальний турнір чемпіонату світу з футзалу.

Збірна України у матчі 1/8 фіналу з рахунком 3:1 обіграла команду Нідерландів і вийшла до чвертьфіналу світової першості.

Фото ФІФА

ЧС-2024 з футзалу. 1/8 фіналу

Нідерланди – Україна – 1:3

Голи: Бузамбу (29) – Зварич (6), Мельник (31, 40)

Попередження: Букарі (8) – Швед (18)

Нідерланди: Куюк – Кретер, Моссауї, Букарі, Бузамбу – Кеє, Кеяр, Аттахірі, Чіх, Буюзан, Белхадж, Мартінус, Уаддух – Спігт

Україна: Сухов – Зварич, Корсун, Семенченко, Абакшин – Швед, Жук, Чернявський, Шотурма, Микитюк, Мельник, Фаренюк – Ципун, Савенко

«Humo Arena» (Ташкент, Узбекистан)

Як пройшов матч Нідерланди — Україна?

• На шостій хвилині першого тайму рахунок відкрила збірна України. Михайло Зварич вражав уже порожні ворота після гольової передачі Даниїла Абакшина — 1:0.
  • Нідерландці гостро відповіли вже під кінець 20-хвилинки — Україну від пропущеного голу врятувала стійка. З меж штрафного майданчика також небезпечно пробивав Мохамед Чіх, проте м’яч зрізався з ноги нідерландця.
  • На екваторі другого тайму Нідерланди паритет відновили. Без нагляду перед воротами залишили “дев’ятку” суперників Саїда Бузамбу — 1:1.
  • Двох хвилин вистачило “синьо-жовтим”, аби вдруге вийти вперед. Незадовго після виходу на заміну ударом з гострого кута автором м’яча став Андрій Мельник — 2:1!
  • Взяттям воріт могла завершуватися інша атака України, за 6:20 хвилини до фінального свистка: удару Ігоря Корсуна забракло точності, а добивання Ростислава Семенченка заблокував воротар.
  • Фінальний рахунок Мельник встановив уже на заключній хвилині основного часу — вразив ворота під час зміни голкіпера, оформив дубль та довершив перемогу 3:1!

Нідерланди — Україна 1:3

Що означає результат збірної України?

• Україна вдруге в новітній історії мундіалю гратиме у чвертьфіналах світової першості — на цьому етапі “синьо-жовті” вже зупинялися 2012 року після поразки від Колумбії (1:3).
  • Наступний суперник збірної визначиться в матчі Іспанія — Венесуела, який відбудеться у середу, 25 вересня.

Сообщение Україна вдруге в історії пробилася до чвертьфіналу чемпіонату світу з футзалу появились сначала на Газета МИГ.