Збірна України зіграє з Францією у “бронзовому” матчі ЧС-2024 з футзалу

В рамках другого півфінального матчу Аргентина зустрілась з Францією

Команди продемонстрували дуже рівну гру, у якій все ж перемогу здобули фаворити в особі “альбіселесте”.

Аргентина тріумфувала з рахунком 3:2 та зіграє у фіналі турніру проти збірної Бразилії.

***

Збірна України з футзалу вдруге у своїй історії розіграє медалі чемпіонату світу з футзалу — “синьо-жовті” візьмуть участь у матчі за “бронзу” ЧС-2024 в Узбекистані.

Напередодні підопічні Олександра Косенка перервали серію з чотирьох перемог поспіль. Зупинити українців у півфіналі вдалося лідерам посіву з Бразилії — 2:3 у матчі, в якому “синьо-жовті” йшли на перерву лідерами в рахунку (1:0).

Суперник збірної України визначався в іншому півфіналі — у четвер, 3 жовтня, грали Франція та Аргентина, яка перемогла завдяки пенальті на 37-й хвилині — 3:2.

Чи зустрічалися раніше Франція та Україна?

• На офіційному рівні команди перетиналися одного разу — зіграли внічию (2:2) у третьому раунді кваліфікації ЧС-2021. Врешті обидві команди залишилися поза фінальним турніром.
  • Ще двічі українці двічі зустрічалися з французами в товариських матчах. У квітні цього року команди розписали результативну нічию (4:4), а у 2018 році “сині” перемагали 3:1.

“Бронзовий” матч ЧС-2024 Франція — Україна відбудеться в неділю, 6 жовтня.

Стартовий свисток зустрічі пролунає о 15:30 за київським часом.

Сообщение Збірна України зіграє з Францією у “бронзовому” матчі ЧС-2024 з футзалу появились сначала на Газета МИГ.