Міністерство фінансів США запровадило санкції проти чергової групи з 275 осіб та організацій, які беруть участь у постачанні в росію передових технологій та обладнання, а також 150 російських компаній, задіяних у військово-промисловому комплексі рф, повідомив Мінфін США.
“Сьогодні Міністерство фінансів США запровадило санкції проти 275 осіб та організацій, які беруть участь у постачанні в росію передових технологій та обладнання, що їй вкрай необхідні для підтримки її військової машини”, – йдеться в повідомленні на сайті Міністерства фінансів США в середу.
Зазначається, що ці дії спрямовані і проти окремих осіб, і проти великих мереж ухилення від санкцій у 17 юрисдикціях, включно з Індією, Китайською Народною Республікою (КНР), Швейцарією, Таїландом і Туреччиною.
Зазначається, що Державний департамент також переслідує ухилення від санкцій і обхід санкцій у третіх країнах, включно з декількома компаніями з КНР, які експортують товари подвійного призначення, що заповнюють критичні прогалини в російській військово-промисловій базі, а також організаціями та особами в білорусі, пов’язаними з підтримкою режимом Лукашенка російської оборонної промисловості. Державний департамент також переслідує декількох високопосадовців Міністерства оборони росії та оборонні компанії, а також тих, хто підтримує майбутнє виробництво та експорт енергії з росії.
“Міністерство фінансів США також націлилося на більш ніж 150 російських компаній, що займаються обороною і суміжними матеріальними засобами, технологіями, виробництвом і аерокосмічною промисловістю, які закуповують або виробляють готову військову продукцію або ключові компоненти, прекурсори й устаткування, що дають змогу росії створювати або обслуговувати зброю, яку вона використовує проти України”, – зазначено в повідомленні Мінфіну США.
Зокрема, Мінфін США виставив санкції проти 14 організацій і дев’яти осіб, що базуються здебільшого в Туреччині, які сприяли закупівлі сучасної зброї, компонентів і боєприпасів для рф, проти турецької компанії, пов’язаної з ГРУ, – New Way Group Global Danismanlik Ticaret Limited Sirketi, проти низки логістичних компаній із Туреччини.
Також санкції запроваджено проти громадян Китаю, керівників Sinno Electronics – давнього постачальника мікроелектроніки російським оборонним закупівельним компаніям. Крім того, сьогодні OFAC вносить до списку санкцій декілька компаній, зареєстрованих у Гонконзі і пов’язаних із Sinno Electronics. Крім вищезазначених постачальників електроніки, OFAC також вносить до списку санкцій Polar Bear Electronics Co., Limited (Polar Bear), зареєстровану в Гонконзі компанію, яка діє як фінансовий посередник між Chips Resources і російською організацією, занесеною до списку санкцій США.
Під санкції потрапили російські компанії та підприємства, пов’язані з ВПК, конструкторські бюро та НДІ.
У списку, зокрема, фігурують ТОВ “Аэромакс”, “Беспилотные технологии Мордовии”, НТЦ “Арсенал”, “Русская лаборатория воздушного транспорта”, а також Московський авіаційний інститут, ТОВ “Технологии органической и печатной электроники”, ТОВ “Техспецкомплект”, ТОВ “Синто”, Компанія MIG Elektro, ярославський виробник дронів ТОВ “Горизонт-Аэро”, ТОВ “Молот Аэро”, ТОВ “Астрон Аэро”, ТОВ “Инженерно-авиационный сервисный центр”, AТ “Кордиант” та інші.
Сообщение США запровадили санкції проти 425 осіб та організацій, пов’язаних із впк рф появились сначала на Газета МИГ.