Ось що потрібно з’їсти о 13:00, щоб позбутися втоми до кінця дня

Щоб не відчувати сильну втому та занепад сил у тілі після обіду, допоможуть корисні перекуси. Експерт назвала продукти, які варто їсти о 13:00 для кращого самопочуття.
Про це повідомляє РБК-Україна (проект Styler) з посиланням на сайт The Mirror.

Чим корисні перекуси
Важливо їсти збалансовану поживну їжу, яка надасть бадьорості на весь день.
Дієтолог Анна Свард пояснила, щоб уникнути сильної втоми о 15:00, варто заздалегідь підготуватись.
Зокрема, збалансований обід із нежирним білком, багатими клітковиною овочами та складними вуглеводами закладає основу для постійної концентрації уваги. Додавання багатих поживними речовинами перекусів між 13:00 і 14:00 дня позбавляє втоми.
«Не бійтеся перекушувати — сприймайте це як інструмент для продуктивності та гарного самопочуття. Закуски — це не просто спосіб приборкати голод, а це також можливість підживити мозок і тіло для максимальної продуктивності», — додала експерт.
Які продукти обирати
Найкраще для перекусів підійдуть фрукти з горіховим маслом. Також можна додати жменьку горіхів або насіння та білкові батончики
Фрукти з горіховим маслом можуть бути особливо гарним вибором для зниження ризику таких проблем зі здоров’ям, як хвороби серця, інсульт і рак.
Рекомендується з’їдати щонайменше 400 г фруктів і овочів. Одна порція фруктів або овочів дорівнює 80 г.
Що стосується горіхового масла, то білок і клітковина, які містяться в горіхах, можуть допомогти вам почуватися ситими та бадьорими. Більшість жирів у горіхах є ненасиченими, що може допомогти стабілізувати рівень цукру в крові та інсулін.
Однак, важливо звертати увагу на склад продуктів та чи є в ньому додані цукри.

Раніше ми повідомляли про продукт, який часто викликає алергію у дітей на все життя.
Читайте також про фрукт, який категорично не можна їсти при головному болі.
Цей матеріал призначений для загальноосвітніх цілей і його не слід використовувати для постановки медичних діагнозів чи самолікування. Наша мета — надати читачам точну інформацію про симптоми, причини і методи виявлення захворювань. РБК-Україна не несе відповідальність за будь-які діагнози, які можуть бути поставлені читачами на основі матеріалів з цього ресурсу. Ми рекомендуємо не займатися самолікуванням, і у разі будь-яких занепокоєнь стосовно здоров’я звернутися до лікаря.

Share this post

нет
scroll to top