Проїзд для містян тепер коштуватиме 15-17 гривень – це було одним із рішень, що ухвалили члени міськвиконкому під час чергового засідання.
Про це повідомляє “Акцент” з посиланням на “Телеканал МТМ Запоріжжя“.
На засіданні виконкому підтримали низку рішень, зокрема розширення програми ветеранської політики, оновлення ЦНАПів та підвищення тарифів на проїзд у міському транспорті. Загалом було прийнято близько 70 рішень в рамках 20 питань від профільних департаментів.
Прийнято рішення про підвищення вартості тарифів на громадський транспорт до 15-17 гривень. До цього тарифи на проїзд зберігалися за рахунок державних дотацій, оскільки собівартість перевезень перевищувала їх майже вдвічі.
Начальник управління з питань транспортного забезпечення ЗМР Михайло Скороходов повідомив, що вартість проїзду містами України для приватних перевізників, наведена в таблиці, становить від 20 до 25 гривень в середньому.
Нагадаємо, що в Харкові з 24.05.2022 р. і до відповідного розпорядження Харківського міського голови проїзд у громадському транспорті – безкоштовний.
The post У Запоріжжі підвищили вартість проїзду в громадському транспорті (ВІДЕО) first appeared on Портал Акцент.

