Важные новости
«Запорожгаз» — плевать на всех и армейские методы.Песець на кордоні з Польщею: в рейсовому автобусі знайшли хутро…Пропаганда в окупації: у захоплені школи Запорізької області завезуть нові…Підручники для дітей Запорізької області в окупації: загарбники продовжують перетворювати…На Запоріжжі стартувала програма грошової допомоги для жителів прифронтових громадВідкрито реєстрацію на відбіркові змагання «Ігри Ветеранів 2026» зі стрільби…Росіяни знову атакували Запоріжжя: дрон влучив у супермаркет, поранені дитина…Просив ударити по СІЗО: в Запоріжжі СБУ зірвала план затриманого…Нові підручники для дітей Запорізької області в окупації: російські загарбники…Через російський обстріл у Запоріжжі пошкоджено гуманітарний штаб Бердянської МВАМірзоян висловився про мобілізацію та допомогу війську: «Буду займатись тим…

Соцдопомоги й виплати Пенсійного фонду: що зміниться з 1 липня

Пенсійний фонд України отримав повноваження на адміністрування вже 39 соціальних виплат та допомог.

Про це повідомила пресслужба ПФУ, передає Укрінформ.

Важливо!

  • Для тих, хто має право на державну соціальну допомогу і її вже було призначено органами соціального захисту населення, виплата здійснюватиметься в установленому порядку.
  • Якщо звернення за призначенням виплати мало місце до органу соціального захисту населення, але заяву на цей час не розглянуто, – рішення прийматимуть територіальні органи Пенсійного фонду України.

 

https://www.pfu.gov.ua/content/uploads/2025/07/FB-Pensiyi-4-1200x675.jpg

 

«Із 1 липня 2025 року Пенсійний фонд України отримав повноваження щодо виплати 39 видів державних соціальних допомог, соціальних стипендій, які раніше призначалися та виплачувалися органами соціального захисту населення», – йдеться в повідомленні.

В установі зауважують, що для тих українців, хто має право на державну соціальну допомогу і її вже було призначено органами соціального захисту населення, виплата здійснюватиметься в установленому порядку.

Якщо заяву про надання виплат на цей час не розглянуто, рішення про її призначення прийматимуть територіальні органи Пенсійного фонду України.

  Читайте також: В Україні з 1 липня малозабезпеченим виплачуватимуть базову соцдопомогу

З повним переліком виплат можна ознайомитися за посиланням.

Як повідомлялося, з 1 липня 2025 року Пенсійний фонд України здійснюватиме призначення та виплату державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю.

https://www.ukrinform.ua/rubric-society/4010378-socdopomogi-j-viplati-pensijnogo-fondu-so-zminitsa-z-1-lipna.html

Сообщение Соцдопомоги й виплати Пенсійного фонду: що зміниться з 1 липня появились сначала на Газета МИГ.

Share this post

нет
scroll to top