У Запоріжжі збільшилась кількість постраждалих внаслідок ударів Шахедів

Запоріжжя оготовтується після ранкового удару Шахедами по низці об’єктів.

Нові дані щодо постраждалих навів голова ЗОВА Іван Федоров.

За його словами у більшості постраждалих зафіксували мінно-вибухові травми, осколкові поранення,  опіки, переломи. Вісім постраждалих від ворожої атаки на Запоріжжя залишаються під наглядом медиків.Загалом допомога лікарів знадобилася 20 громадянам. Серед них двоє військових – з роти охорони ТЦК.

Дванадцять людей після отримання необхідної медичної допомоги відправлені на амбулаторне лікування. Постраждалі отримують всю необхідну допомогу, розповів Іван Федоров.

Нагадаємо, сьогодні вранці росіяни поцілили в один з ТЦК у Запоріжжі, також постраждали будівля Запорізької політехніки, а також будинки мешканців міста.

Читайте також: Як зараз виглядає місце удару Шахедів у Запоріжжі (ВІДЕО, ФОТО)


The post У Запоріжжі збільшилась кількість постраждалих внаслідок ударів Шахедів first appeared on Портал Акцент.

Share this post

нет
scroll to top