Кількість постраждалих у Кам’янському районі Дніпропетровської області зросла до 12-ти, у Павлоградському через ворожу атаку БпЛА зазнав поранень місцевий житель, повідомив очільник обласної адміністрації Сергій Лисак.

Фото – Нікопольщина.
“У Кам’янському районі, за уточненою інформацією, 12 постраждалих. Двоє людей, на жаль, загинули”, – написав він у телеграмі у п’ятницю.
Сергій Лисак / Дніпропетровська ОДА (ОВА)

У Кам’янському районі,
за уточненою інформацією, 12 постраждалих. Двоє людей, на жаль, загинули.
Понівечені кілька адмінбудівель, школа, 5 приватних будинків, господарська споруда, 4 магазини, інфраструктура. 9 машин пошкоджені, 4 – знищені.
Знову під атакою БпЛА був і Павлоградський район. Поранений чоловік. Є пошкодження на території транспортного підприємства. Виникла пожежа, її ліквідували.
Вибухи також лунали на Нікопольщині. Туди агресор спрямував безпілотники, бив артилерією.
Тероризував Нікополь, Марганецьку, Покровську, Мирівську, Червоногригорівську громади.

Побиті 5 приватних осель, господарська споруда, гараж і авто.
Зачепило лінії електропередач та газогін.
По Межівській громаді Синельниківського району противник влучив FPV-дроном. Зайнявся приватний будинок. Вогонь загасили.
Фото – Нікопольщина.
Сообщение Кількість постраждалих у Кам’янському районі на Дніпропетровщині зросла до 12-ти появились сначала на Газета МИГ.
Просмотров:
239