Понад 1,7 млрд гривень до бюджету України: запорізькі підприємства Метінвесту збільшили податки на 20%

У першому півріччі 2025 року чотири запорізькі підприємства Групи Метінвест – «Запоріжсталь», «Запоріжвогнетрив», «Запоріжкокс» і «Запорізький ливарно-механічний завод» – перерахували до бюджетів усіх рівнів майже 1,7 млрд грн податків та зборів. Це на 20% більше, ніж за аналогічний період 2024 року.

Попри війну та економічну нестабільність, підприємства залишаються одними з найбільших платників податків як у Запоріжжі, так і в Україні загалом. Найбільшу частку у структурі відрахувань складають податок на доходи фізичних осіб, єдиний соціальний внесок, екологічний податок, податок на землю та військовий збір.

Нагадаємо, у квітні 2025 року компанія підвищила заробітні плати працівникам виробничих та сервісних підприємств у Запоріжжі до 20%, що також вплинуло на зростання податкових надходжень.

У місцеві бюджети Запоріжжя підприємства Метінвесту перерахували понад 543 млн грн – це на 10% більше, ніж у першому півріччі 2024 року.


The post Понад 1,7 млрд гривень до бюджету України: запорізькі підприємства Метінвесту збільшили податки на 20% first appeared on Портал Акцент.

Share this post

нет
scroll to top