Сообщение «Потрібний хаб» має ідеї для розвитку та запрошує небайдужих появились сначала на Газета МИГ.
Анонсовано зустріч у Потрібному Хабі Запоріжжя. 9 серпня об 11.00 у бібліотеці на вулиці Історична, 45 піде розмова про подальший розвиток простору «Потрібний хаб»
«Потрібний хаб» – сучасний багатофункціональний простір на базі міської бібліотеки. Тут уже діють освітні заходи, творчі майстер-класи, консультації, арт-терапія та Майстерня шиття Open Space, де учасники не лише опановують навички крою та шиття, але й долучаються до волонтерських ініціатив.
Нещодавно хаб став частиною міжнародної ініціативи make-a-thek Make-a-thek – проєкту, що трансформує публічні бібліотеки у відкриті спільнотні хаби сталого дизайну, моди, ремесел, апсайклінгу та практик cnалої економіки. І для нас важливо почути вашу думку та пропозиції
Тому «Потрібний хаб» відчуває потребу та запрошує до участі:
фахівців і практиків у сфері циркулярної економіки
мейкерів (ентузіастів DIY)
майстрів що займаються традиційними ремеслами
дизайнерів та fashion-ентузіастів
усіх, хто займається апсайклінгом, ремонтом та відновленням речей
На зустрічі будуть представлені поточні активності «Потрібного хабу», плани розвитку в рамках make-a-thek, а також ідеї гостей щодо розширення простору та можливості співпраці
Разом ми розвиваємо інноваційний простір для навчання, креативу та сталого розвитку!
Реєстрація: https://surl.li/xhlsso
#ПотрібнийХаб #makeatheк #Запоріжжя #circularity #upcycling #community
нет