Низці поїздів до Запоріжжя тимчасово скоротили маршрут руху

Сьогодні змінився маршрут руху поїздів, які курсують зі Львова і Чернівців до Запоріжжя.

3 вересня через ворожі удари по залізничній інфраструктурі змінено маршрут поїздів №116/115 Чернівці – Запоріжжя, №86 Львів – Запоріжжя і №128 Запоріжжя – Львів, які прибуватимуть та відправлятимуться з Дніпра замість Запоріжжя. Для пасажирів, що прямують до Запоріжжя, організують пересадку на інші потяги, повідомили в «Укрзалізниці».

«Залізничники продовжують відновлювати пошкоджену ворогом інфраструктуру та роблять усе можливе, щоб мінімізувати відставання поїздів від графіка та повернути їх на свої маршрути», – зазначили в «УЗ».

Як організують пересадку пасажирів

На поїзді №116/115 Чернівці – Запоріжжя пасажирів пересадять на рейс №6/5 Запоріжжя – Ясіня, щоб доставити з Дніпра до Запоріжжя та у зворотному напрямку.

На поїзді №86 Львів – Запоріжжя пасажирів доставлять із Запоріжжя до Дніпра додатковим рейсом №228 Запоріжжя – Дніпро. З Дніпра до Запоріжжя пасажирів доставлять електропоїздом.

Поїзд №128 Запоріжжя – Львів відправлятиметься з Дніпра. Пасажирів із Запоріжжя доставлять до Дніпра на поїзді №228 Запоріжжя – Дніпро.

Раніше 061 повідомляв, що через ворожі удари по Кіровоградській області низка поїздів до Запоріжжя змінили маршрут і запізнюються.

Джерело: 061.ua

Share this post

нет
scroll to top