Віднедавна Україна почала активно застосовувати потужні ударні дрони FP-2, що призводять до великих проблем у середньому та дальньому тилу російської армії.
Як інформує Акцент, успішним застосуванням дронів Fire Point -2 на Запорізькому напрямку відзначилися спеціалісти центру А Служби безпеки України.
Зазначається, що 2 дрони FP-2 атакували базу російської техніки в ангарі. Також там перебував і особливий склад. Оскільки ударні БПЛА мають велику бойову частину, то для повного знищення бази вистачило всього двох дронів.
Осінтерами вже визначено, що знищена російська база знаходилася трохи північніше Мелітополя, в районі н.п. Обільне, приблизно в 70 км від лінії фронту.
The post Українські дрони FP-2 рознесли вщент військові склади рф під Мелітополем (ВІДЕО) first appeared on Портал Акцент.

