Попри постійний контроль ворожих fpv-дронів поліцейські разом із капеланами та волонтерами вивезли з Гуляйполя 18 людей

Гуляйполе — прифронтове місто, що знаходиться лише в кількох кілометрах від ворога. Через постійні обстріли до населеного пункту не завозять гуманітарну допомогу, пенсію, комунікацій немає вже четвертий рік. В місті розбита кожна будівля, але при цьому там залишається майже 500 людей. Вчора поліція, капелани та волонтери евакуювали з міста 18 людей. 

Про це повідомили в поліції. 

«Цього разу людей вивозили з міста в три заїзди. Останній ледь не став фатальним – евакуаційний автомобіль наїхав на осколок. Довелося міняти колесо. І це під постійні радіоповідомлення «ворожі дрони над містом»…», — написали вони.

Правоохоронці додали, що виїзди з Гуляйполя перебувають під постійним контролем ворожих fpv-дронів, тому процес евакуації вкрай ускладнений.

«Діяти довелося вкрай швидко й обережно. Прикривали військові. Жителів забирали майже без речей – не дозволяв брак місця й часу. Невеличкі сумки, кілька домашніх тварин і спогади – це все, що евакуйовані змогли забрати із собою», — йдеться у повідомленні. 

В місті працює пункт незламності, звідти і  забирали чотирьох людей, інші — чекали по визначених адресах, декого доводилось виносити на руках. Під час евакуаційних заходів російський дрон поцілив у цивільну автівку просто на очах в людей. Як вчора писав 061, загину водій.

Джерело: 061.ua

Share this post

нет
scroll to top