Як зазначила начальниця Головного управління ДПС у Запорізькій області Оксана Федорова, з початку року до місцевих бюджетів Запорізької області надійшло 11 мільярдів 27 мільйонів гривень. Зростання надходжень податків і зборів порівняно з минулорічним показником склало 1 мільярд 127 мільйонів гривень.
Понад 67 відсотків доходів бюджетів сформувала сплата податку на доходи фізичних осіб, більше 15 відсотків – єдиного податку, майже 11 відсотків – орендної плати і земельного податку, по 1,6 відсотка – податку на нерухоме майно і податку на прибуток підприємств.
У листопаді запоріжці спрямували до скарбниць громад 1 мільярд 66 мільйонів гривень, що на 46 мільйонів гривень більше, ніж торік.
Сообщение Запоріжці сплатили до бюджетів громад більше 11 мільярдів гривень появились сначала на Газета МИГ.