Російські війська не мають повного контролю над містом Гуляйполе Запорізької області. Там перебувають українські штурмові підрозділи, які «зачищають» території від окупантів.
Тривають нині міські бої, зазначив речник Української добровольчої армії Сергій Братчук у коментарі «Еспресо».
Він вказав, що Гуляйполе має важливе значення для логістики ЗСУ.
«Звичайно, хотілося б, щоб оборонну лінію по Гуляйполю нам вдалося втримати. Треба сьогодні говорити, як підсилити цей напрямок, а це питання нашої ресурсності, резервів треба більше», — пояснив Сергій Братчук.
Частину Гуляйполя контролюють російські війська, а значна частина міста перебуває під контролем українських захисників.
Читайте також: Ситуація важка і ми цього не приховуємо: полковник Владислав Волошин розповів, чи залишились ЗСУ в Гуляйполі
Більше новин в телеграм: t.me/forpost_zp


