У Запоріжжі продовжують ремонтувати дороги

За повідомленням міськради, впродовж минулого тижня комунальні служби та підрядні організації виконали комплекс робіт, спрямованих на покращення стану дорожньої інфраструктури, освітлення та міського середовища.

Співробітники КП «ЕЛУАШ» продовжили поточний ремонт доріг.За тиждень виконано роботи на площі понад 5 тис. кв. м. Проводилась також герметизація тріщин в асфальтобетонному покритті плавильно-заливальною машиною – 680 м. Окрім цього, здійснено поточний ремонт тротуарів із плитки на площі близько 20 кв. м та відремонтовано 5 елементів зливової каналізації. Комунальники також забезпечили очищення вулично-шляхової мережі від залишків протиожеледної суміші, яка залишилася після зими.

До робіт з відновлення дорожнього покриття долучилися і підрядні організації. Вони виконали ремонт асфальтобетонного покриття струменевим методом на площі 538 кв. м, а також провели герметизацію швів і тріщин загальною протяжністю 882 м.

Паралельно у Запоріжжі тривають комплексні роботи з благоустрою міста. Зокрема працівники КП ЕЗО “Запоріжміськсвітло” за тиждень замінили 66 ламп та 16 світильників, провели поточний ремонт 78 світильників, відремонтували 21 шафу зовнішнього освітлення. Виконали також поточний ремонт повітряних ліній – 167 прольотів та кабельних ліній – 11 прольотів. Очищено від оголошень 215 опор, проведено утримання та поточний ремонт 26 дорожніх знаків. Окрім цього, облаштовано додаткове освітлення пішохідних переходів по вулицях Богдана Хмельницького та Петра Сагайдачного.

Сообщение У Запоріжжі продовжують ремонтувати дороги появились сначала на Газета МИГ.

Share this post

нет
scroll to top