Абоненти «Київстар» отримали новий код мобільної мережі

Національна комісія, відповідальна за регулювання в областях електронного зв’язку, радіочастот і поштових послуг, оголосила про надання «Київстару», провідному мобільному оператору України, права на використання нового номерного ресурсу.

Цей крок дозволить компанії розширити свої послуги, введенням додаткового коду мережі 077, який охопить 10 мільйонів номерів.

Це рішення спрямоване на забезпечення подальшого зростання абонентської бази та поліпшення якості зв’язку в Україні. Зазначений код мережі 077 буде використовуватися для активації нових SIM-карток протягом наступних п’яти років.

Основні моменти Новий код мережі 077: спеціально виділений для «Київстар» для розширення асортименту послуг мобільного зв’язку.Місткість номерного ресурсу: розширення на 10 мільйонів номерів, що дозволить компанії задовольнити зростаючий попит на мобільний зв’язок.Внесок до державного бюджету: «Київстар» зобов’язується сплатити суму за право використання цього нового коду, що піде на підтримку державних фінансів.Підтримка зв’язку: ця ініціатива також передбачає створення запасу SIM-карт, гарантуючи надійний зв’язок для громадян України, навіть у випадку припинення послуг іншими операторами. Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/abonenti-kiyivstar-otrimali-novij-kod-mobilnoyi-merezhi/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top