Афиша новогодних представлений для детей в Запорожье: куда сходить с ребенком (ОБЗОР)

Только представьте, какого чуда ждут от Нового года дети. Для них это целый мир волшебства, сказочных поздравлений от Деда Мороза и Снегурочки, море подарков и положительных эмоций. В Запорожье на протяжении всего декабря и в январе будут проводить детские сказки. Какие самые интересные мероприятия для детей, посвященные новогодним праздникам, пройдут в нашем городе — читайте в материале «Акцента».

Лісова казка

Мюзикл на одну дію

Сценічна редакція Н.Петренко, Г. Широченко.

На Новий рік відбуваються неймовірні дива. Одного разу всі звірі в лісі «порішили жити в мирі, навіть люті хижаки». Всіх здружити захотів життєрадісний пес Рябко, а допоміг йому поважний кіт Воркіт. 

Ось таку цікаву казку вигадав український поет Платон Воронько, композитор Микола Попов написав грайливу музику, художник Тетяна Власенко придумала чудову декорацію та костюми, а режисер Геннадій Широченко разом з акторами театру створили казковий, яскравий і жартливий мюзикл для дітей.

Где: Театр юного зрителя

Когда: 8 декабря — 13 января 

Цена билета: 40 грн.

Вірю в дива

Супер шоу

Дива на світі існують! Не вірите?! От і Таня, героїня нашої вистави, не вірила і сперечалась із Єгором. Та була неправа. Хоча, відверто кажучи, Єгор теж був неправий. А хто був правий? Про це ви дізнаєтеся лише в театрі. Не переказувати ж усе дійство – це ж бо нецікаво! Краще все побачити на власні очі.
Ви спостерігатимете дивовижні перетворення на відстані витягнутої руки. Побачите справжню магію. Все вируватиме, кипітиме, навіть… вистрибуватиме. Феєрія мильних бульбашок зачарує, і ви опинитеся в нетутешньому світі. А ще ми розкриємо вам деякі таємниці: покажемо, як творяться дива.

 

Где: Театр юного зрителя

Когда: 8 декабря — 16 декабря

Цена билета: від 60 грн.

Герда та Кай

Казка-балет

«Вони не були братом та сестрою, але любили один одного, як брат і сестра…» — прекрасні слова данського письменника — це концепція людського співіснування. Вміння співчувати, вболівати за іншу людину, жертвувати собою заради іншого, відчувати власну відповідальність, боротися проти байдужості і брехні —  саме цими якостями володіла головна героїня казки Ганса Крістіана Андерсена – дівчинка Герда.

Одна із самих відоміших казок великого казкаря розповідає, як маленька дівчинка, не дивлячись на тяжкі випробування, змогла врятувати свого брата – Кая, вирвавши його із крижаних кайданів страшної Снігової Королеви. Єдиною зброєю, якою володіла Герда, було  непереможне відчуття любові до всього прекрасного.

Где: Театр юного зрителя

Когда: 16 декабря 11:00

Цена билета: 40-50 грн.

 

До нашого дому Миколай іде

Фольклорне свято

Святий Миколай запрошує маленьких та дорослих глядачів на світле родинне свято.

Яскрава пізнавальна програма «До нашого дому Миколай іде» розкриє чудовий світ народних традицій, музичний колорит колядок і щедрівок, подарує неповторну енергетику українського танцю.

Cвято Миколая у концертному залі імені Глінки — це незабутній мистецький вихідний для вашої родини!

 

Где: Концертный зал им.Глинки

Когда: 16 декабря 12:00

Цена билета: 50 грн.

 

Морозко

Музыкальная сказка по мотивам одноименной народной сказк

В лес часто приходит добрая, милая девушка Настенька, которая живет в избушке на опушке леса вместе со своим отцом, мачехой и ее невыносимой, капризной дочерью Марфой. Настоящая ведьма, ленивая и завистливая мачеха не любит своей падчерицы, а Марфа завидует ее красе и хорошему характеру, ее истинному, любящему сердцу. Вот и придумали они, как Настю погубить. Но не тут-то было, ведь добро всегда побеждает зло!

Какие же приключения и встречи ждут Настенька, кто поможет ей в беде, и чем это обернется для Мачехи и Марфы — наши юные друзья смогут узнать, посмотрев сказку.

Где:  Театр им.Магара

Когда: 16 января 12:00

Цена билета: 50 грн.

 

 

 

 

Источник: http://akzent.zp.ua/afisha-novogodnih-predstavlenij-dlya-detej-v-zaporozhe-kuda-shodit-s-rebenkom-obzor/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Добавить комментарий

scroll to top