Агенти РФ у Європі активні, вони допомагають обходити санкції ЄС, — розвідка Чехії

Російські спецслужби, як і раніше, активні в Європі, вони допомагають обходити санкції Європейського союзу.
Про це заявив представник чеської контррозвідувальної служби Ладіслав Штіха, повідомляє РБК-Україна з посиланням на Radio Prague International.

За його словами, служба зареєструвала продовження своєї діяльності агентів РФ 2023 року, попри те, що 2021 року Чехія вислала 60 дипломатів і співробітників російського посольства в Празі.
Крім іншого, агенти беруть участь в обході санкцій ЄС проти Росії. У зв’язку з цим він застеріг від діяльності «Російського дому» в Празі, який перебуває в санкційному списку ЄС.
Хоча «Російський дім» офіційно закритий для відвідування, він продовжує організовувати окремі заходи для громадськості та проводить кампанії із залучення студентів до навчання в російських вишах.
Шпигуни РФ у країнах Європи
Раніше повідомлялось, що у Польщі визнали винними членів шпигунської мережі — 14 громадян Білорусі, України та Росії. Вони готували диверсії на користь Москви.
Також поліція Норвегії затримала російського шпигуна, що працював в університеті міста Тромсе під вигаданим ім’ям. Слідчі встановили, що підозрюваний мав підроблені документи на ім’я громадянина Бразилії, хоча насправді є агентом російської розвідки.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

Источник: https://golos.zp.ua/obshhestvo/263712/agenti-rf-u-ievropi-aktivni-voni-dopomagajut-obhoditi-sankcii-ies-rozvidka-chehii

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top