Агрономи працюють в бронежилетах: як на запорізьких полях підриваються ворожі снаряди (ВІДЕО)

Від самого початку повномасштабної війни російські загарбники залишають свої сліди на городах та в оселях мирних жителів, у фермерських полях та лісосмугах.

Нерозірвані снаряди або бойові елементи несуть загрозу життю та здоров’ю мирного населення, тому наразі фахівці з піротехнічних робіт та розмінування ДСНС займаються знешкодженням небезпечних зарядів та їхніх залишків.

Коли піротехніки знаходять бойовий елемент, роблять заряд, кладуть його поряд зі снарядом, відходять на безпечну відстань і знищують. В основному, ці роботи проводяться в полях.

Наприклад, через місяць після початку війни запорізькі механізатори вийшли в поле, призначене під пізній посів соняшника, боронувати землю. В перший же вихід пролунало три вибухи.

Після цього керівництво забезпечило їх бронежилетами. Потім у травні була друга культивація й пролунало ще три вибухи.

Тому агрономи звернулись до ДСНС з проханням виявити та знешкодити вибухонебезпечні предмети на полях.

Загалом за останні два тижні надзвичайники зібрали близько 2 десятків зарядів. А з початку бойових дій запорізькі піротехніки вже знищили понад тисячу вибухоннебезпечних предметів та 19 кг вибухової речовии.

Роботи з розмінування територій населених пунктів та ділянок землі під посівну триватимуть й надалі. Як це відбувається, можна побачити на відео:

Источник: https://subbota.ua/news/181665/agronomi-praczyuyut-v-bronezhiletah-yak-na-zaporizkih-polyah-pidrivayutsya-vorozhi-snaryadi-video

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top